Ważne elementy dla myśliwego.

Podczas polowań myśliwemu nic nie może zabraknąć. Ważnymi elementami dla myśliwego są lornetki. Lornetki umożliwiają zobaczenie sarny, jelenia lub dzika z większej odległości. W zależności od modelu obraz jakościowo może być słabszy lub mocniejszy.

 

Lornetki oferowane w kilkudziesięciu modelach od najmniejszych. Jak również w wieczornej porze należy zaopatrzyć się w lornetkę o mocnej baterii. Baterii, która trzyma w miarę długo światło.
Oprócz lornetek są też latarki w ofercie. Latarki posiadają gwarancję użytkowania. Wyróżnia się kilka modeli latarek, między innymi latarki czołowe, diodowe. Jak również odróżniają się od siebie długością, szerokością oraz wyglądem. Ceny ich przystępne od kilkudziesięciu złotych wzwyż do ponad 1000 złotych. Latarki mają dodatkowe ładowanie oraz można uchwyty do nich. Uchwyty umożliwiają posiadanie dwóch latarek jednocześnie, przymocowanych do siebie. W sprzedaży również specjalny filtr do latarki o kolorze niebieskim. On powoduje, że światło jest niebieskie.