Myślistwo i strój myśliwego.

Strój myśliwego to między innymi bluzy polarowe, w kolorze zieleni. One są ciepłe, wygodne, w pełni komfortowe. Nie mają doszytego kaptura. Wygodnie się je zakłada i zdejmuje, gdyż są zapinane z przodu. Mają dodatkowo kieszenie zapinane.

 

Posiadają one myśliwskie motywy po lewej stronie na sercu. Jak również inne artykuły typowo pod hobby myśliwego to na przykład t- shirty. T – shirty te są w odcieniach kolorów zieleni. Mają one również myśliwski nadruk. Nie są one drogie, i są one łatwo dostępne. Artykuły te można zakupić w sklepie z tradycyjną sprzedażą lub sklepie online.
Oprócz t – shirtów i bluz polarowych wygodne kamizelki zapinane na zamek. I grzeją klatkę piersiową, aż pod szyję zapinane. One są z łaciatymi kolorami lub w jednym kolorze zieleni. Wygodne, mają duże kieszenie. Wszystko się w kieszeniach kamizelki pomieści.
Podsumowując, hobby myśliwego to również odzież, bluzy, kamizelki i t – shirty. One mają motywy myśliwskie, które są delikatnie jedynie zaakcentowane. One są sprzedawane w kolorze zielonym.