Jak zaplanować udany wyjazd w Tatry?

Ktoś kiedyś powiedział „Tatry nie są zwykłym pięknem, są pięknem ponad inne piękna”. Dużo w tym prawdy. Tatry są unikatowe. Zachwycają niezwykłą atmosferą, bogactwem przyrody i majestatem. Przyciągają miłośników gór i osoby szukające wytchnienia od zgiełku życia. Zanim jednak postawisz pierwsze kroki pod Giewontem, przeczytaj, jak najlepiej zaplanować udany wyjazd w Tatry.

Niezapomniany pobyt pod Tatrami

Tatry bez względu na porę roku fascynują niezwykłymi widokami. Zapraszają na górskie szlaki, które z podtatrzańskich dolin prowadzą między reglami na rozległe hale, a dalej przez przełęcze na skalne szczyty. Okolice Zakopanego obfitują w wiele atrakcji turystycznych, w tym nowoczesne obiekty infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. Pobyt na Podhalu to także okazja do poznania bogatej kultury materialnej i tradycji regionu.

Najlepszy czas na pobyt pod Giewontem

Najpierw zastanów się, jaki termin pobytu będzie dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj, że Zakopane i całe Podhale to region wyjątkowo chętnie odwiedzany przez gości. Jeśli szukasz spokoju i męczy Cię turystyczny zgiełk, zarezerwuj pokój w klimatycznym hotelu w Tatrach poza szczytem turystycznym. Choć w Zakopanem sezon trwa cały rok, to będziesz mógł cieszyć się ciszą i spokojem na tatrzańskich szlakach w duchu coraz bardziej popularnej ekoturystyki.

Wygodny i klimatyczny hotel w Kościelisku

Przed przyjazdem pod Giewont, poszukaj wygodnego hotelu, najlepiej usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy. Dobrym wyborem jest położony w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego i ukryty w naturalnej zielni ekologiczny hotel u podnóża gór – Eco Tatry. Jest to kameralny obiekt z widokiem na Giewont, który oferuje noclegi w Kościelisku. Jego ekologiczny charakter wynika z podejścia właścicieli, którzy przykładają dużą wagę do ekologii, przede wszystkim do wykorzystywania energii odnawialnej i ograniczania odpadów.

Kameralny hotel w Tatrach oferuje noclegi w przytulnych i komfortowo wyposażonych pokojach. Przed wyruszeniem w góry możesz pożywić się smacznym i obfitym śniadaniem, które przygotowane jest z regionalnych produktów. Wieczorem czekać będzie na Ciebie strefa SPA z sauną suchą i infrared oraz z jacuzzi, która pozwoli zregenerować siły przed kolejną wyprawą. Hotel butikowy niedaleko Zakopanego zaprasza na weekendy w Tatrach i na święta w górach.