Teneryfa nurkowanie z delfinami. Nurkowanie z towarzyszem. Nurkowanie na Teneryfie

Lubimy spędzać czas ze swoimi znajomymi, rodziną, drugą połówką. Nawet kiedy uprawiamy jakąś aktywność fizyczną, często robimy to z kimś, a nie sami. Podobnie jest z nurkowaniem. Choć tu bezpieczniej jest być z towarzyszem niż indywidualnie. Są jednak wyjątkowe miejsca gdzie możemy popływać nie tylko z drugim człowiekiem, ale także z delfinami. A gdzie ? Na przykład na Teneryfie.

Nurkowanie na Teneryfie

Zacznijmy od kosztów. Na przykład pakiet pięciodniowy – składający się z dziesięciu nurkowań wynosi 290-300 euro, a za około 180 euro możemy nurkować zazwyczaj 6 razy. Pojedynczy dzień nurkowy to cena około 60 euro.
Pod wodą czekają na nas takie atrakcje jak niesamowite formacje skalne, skały wulkaniczne, tunele skalne, bogactwo gatunków ryb i organizmów morskich ze względu na zakaz połowu w wielu miejscach, bardzo rozwinięty system roślinny. Ponadto możemy zobaczyć jaskinie np. Jaskinia Mózgów, czy też wraki statków i łodzi rybackich.

Teneryfa nurkowanie z delfinami

Mimo, że i tak widzimy bogactwo i walory podwodnego świata, to jeszcze nie jest koniec. Często kojarzymy sobie to miejsce tak –Teneryfa nurkowanie z delfinami. Ludzie uwielbiają obserwować te ssaki, ale jeszcze większą atrakcją jest to, że można im po prostu towarzyszyć w wodzie. Staje się to dla nas niesamowitym doświadczeniem, które zapamiętamy na bardzo długo. Dlatego nurkowanie na Teneryfie to coś, co skutecznie przyciąga turystów i pasjonatów nurkowania.