Rafa koralowa nurkowanie. Wakacje w głębinach – wakacje z kursem nurkowania

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu ? Urlop ? Wakacje ? Chcesz zobaczyć coś wyjątkowego ? Tutaj właśnie znajdziesz pomysły na najlepsze wakacje w Twoim życiu !

Rafa koralowa nurkowanie

To coś, co wiele osób bardzo chce zobaczyć. Spójrzmy na wybrzeża Australii. Praktycznie wszędzie możemy nurkować. To tam znajduje się największa rafa. Rafa koralowa nurkowanie w tym miejscu zapada w pamięć na zawsze. Można dostrzec niesamowity, podwodny świat, jakiego nie spotkamy nigdzie indziej. Poza tym możliwość bliskiego spotkania delfinów czy rekinów – robi wrażenie i przyciąga tłumy turystów.

Wakacje z kursem nurkowania

A co powiesz na wypoczynek i naukę nurkowania ? 2 w jednym to właśnie takie wakacje z kursem nurkowania, które stają się coraz bardziej popularne. Nawet w Polsce możemy znaleźć tego typu oferty. Na przykład nad Morzem Bałtyckim jest szansa wykupienia czterodniowego wyjazdu, który jest połączony z kursem nurkowania na poziomie podstawowym. Cena całego pakietu w promocji to ok. 1400 zł, a cena normalna wynosi ok. 2000 zł. Zważając na to, że mamy i wakacje i nowe umiejętności, to nie wydaje się to wygórowanym kosztem. Wyjazdy za granicę są zdecydowanie droższe, ale jest też szansa znaleźć podobną ofertę w przedziale cenowym od około 3000 do 4000 zł.