TOP hoteli górskich

Zestawienie top 10 najlepszych hoteli w polskich górach, na prawdę warto zwrócić na nie uwagę ponieważ każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób.

Radisson Blu Hotel to jeden z bardziej ekskluzywnych hoteli w Polskich górach. Uchodzi już za znaną światową markę chociaż został otwarty zaledwie w 2019 roku. Możemy do niego dotrzeć idąc niewiele, bo kilkanaście minut z Krupówek czy Aqua Parku Zakopane.

Green Mountain Hotel jest to pięcio-gwiazdkowy hotel znajdujący się bardzo blisko Karkonowskiego Parku Narodowego. Poza oczywiście wspaniałymi, bardzo pięknie usposobionymi pokojami możemy skorzystać z prywatnej sauny czy salonu kosmetycznego. Znajdziemy tam również kryty basen i wiele więcej atrakcji.

Aries Hotel położony w Beskidzie Śląskim, odwiedza go wielu kibiców skoków narciarskich bowiem jest on znany głównie z tego iż znajduje się w rodzinnym mieście Adama Małysza. Znajdziemy tam również muzeum poświęcone naszemu najlepszemu skoczkowi.

Hotel Piwniczna uchodzi za najbardziej oryginalny hotel w swoim stylu. Posiada bardzo dużo regionalnej kultury czy kuchni. Leży nad brzegiem Popradu co daje mu większy urok i lepsze możliwości wypoczynku. Każdy pokój zrobiony jest w innym stylu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Mercure Kasprowy Zakopane posiada już dość duży staż, ponieważ został otwarty w 1974 roku. Kiedyś był jednym z najlepszych Polskich hoteli. Swoim gościom może zaoferować niespełna 300 bardzo komfortowych pokoi o wysokim standardzie. Z jego okien jest piękny widok na Gubałówkę czy też Tatry.

Radisson Hotel Szklarska Poręba usytuowany jest w samym sercu Karkonoszy, co czyni go bardzo atrakcyjnym miejscem do dobrego wypoczynku. Latem możemy wybrać się w góry, natomiast zimą jest to idealne miejsce do jazdy na nartach i podziwiania pięknych widoków.

Czarny Potok w swojej ofercie posiada aż cztero-poziomowe SPA. Można w nim skorzystać z nowoczesnych zabiegów leczniczych czy skorzystać z zasmakowania krynickich wód mineralnych. Hotel otacza wielki las i blisko biegnący potok, więc jest to wyśmienite miejsce na wypoczynek.

Wellness Hotel Diament ten hotel cechuje głównie bardzo duża oferta dla najmłodszych gości, m.in czekają na nich takie atrakcje jak Kids Club, trampolina, skatepark czy kącik multimedialny. Obok hotelu przebiega wiele tras rowerowych lub pieszych, biegnących przez otaczający las.

Bachleda Residence znajduje się zaledwie niespełna pięć minut od Krupówek. Hotel słynie z wyśmienitej kuchni, serwując wyśmienite regionalne dania. Czekać będą tam na nas również łaźnie fińska i parowa, jacuzzi i wiele innych atrakcji.

Hotel Kopieniec leży nieco dalej niż inne hotele, ponieważ znajduje się kilka kilometrów od Zakopanego. W swojej ofercie posiada bardzo dużo propozycji leczniczo-rehabilitacyjnych. Oprócz tego znajdziemy w nim siłownię, SPA, salę cardio, sauny czy fantastyczne masaże.