Ile kosztuje nurkowanie na Malcie? Miejsca idealne do nurkowania. Ile kosztuje nurkowanie na Malediwach?

Jeśli uwielbiasz podziwiać podwodny świat, to z pewnością poszukujesz miejsc, które będą do tego idealne. Nie tylko myślimy tu o walorach estetycznych pod wodą, ale także istotny wpływ często na nasze decyzje mają kwestie finansowe. Często można usłyszeć, że idealne do nurkowania miejsca znajdziemy u wybrzeży Malty, czy też na Malediwach.

Ile kosztuje nurkowanie na Malcie ?

Jeśli przejrzymy się cenom w tym kraju, to dowiemy się, że pojedyncze nurkowanie to koszt ok. 40 dolarów. Pakiet czterech nurkowań wyniesie nas około 150 dolarów, a dziesięć nurkowań to kwota około 350 dolarów. Poza tym w ofercie pojawiają się także opcje nocnego nurkowania. Wycenione jest ono na kwotę około 35 dolarów. Skoro wiemy, ile kosztuje nurkowanie na Malcie, to warto porównać to z innym miejscem na świecie.

Ile kosztuje nurkowanie na Malediwach ?

Cena pojedynczego nurkowania na Malediwach jest różna w zależności od tego, na jakiej jesteśmy wyspie, jednak przybliżony koszt jest w granicach 50 dolarów. Średnio ceny pakietów jakie możemy wykupić wahają się w granicach 600-800 zł. Cenniki dla poszczególnych wysp są indywidualne, dlatego też, aby podać dokładne koszty musimy wiedzieć na jaką wyspę chcemy się wybrać. Wtedy będziemy wiedzieć ile kosztuje nurkowanie na Malediwach w naszym przypadku.